Trenerzy Davines w programie „Make Me Over. Wielka zmiana”

Foto 1. Make me over DavinesKażdy z nas ma w sobie piękno. Czasem jednak je ukrywamy i nie potrafimy pokazać światu. Ale jak się okazuje, dobrze dobrane cięcie i kolor potrafią wiele zmienić i sprawić, że kopciuszki stają się pięknościami. Wystarczy oddać się w ręce specjalistów.

W programie „Make Me Over. Wielka zmiana” za metamorfozy fryzur czterech z 20 finalistek odpowiadają trenerzy Davines – Karolina Chodzeńska i Adam Żolik. 

Show można oglądać w każdą środę o godz. 21.00 na Polsat Cafe.

„Make Me Over. Wielka Zmiana” to nietypowy format. Tu uczestniczki mają 60 sekund na to, aby przekonać jurorów, że to właśnie one powinny wziąć udział w metamorfozie. Następnie – każdy z jurorów musi przekonać do siebie uczestniczkę na tyle, żeby to właśnie jego wybrała na swojego mentora, który przeprowadzi ją przez proces metamorfozy.

W jury zasiada stylistka Joanna Horodyńska, projektantka Ewa Minge oraz coach Marcin Mańka. Program prowadzi aktorka i piosenkarka Natasza Urbańska. Program jest bardzo lubiany w Europie, bije rekordy popularności w Hiszpanii.

Przez metamorfozy „włosowe” cztery uczestniczki przeprowadza zgrany duet trenerski z Davines – Karolina Chodzeńska oraz Adam Żolik. Oboje realizują także szkolenia w Akademii Davines w Warszawie dla fryzjerów z całej Polski w zakresie strzyżeń i koloryzacji.

KAROLINA CHODZEŃSKA specjalizuje się w tematyce koloryzacji, pielęgnacji oraz kolekcji międzynarodowych Davines. W pracy stawia na dokładność i skrupulatność. Inspirują ją kobiety i kontakty z ludźmi. W sferze fryzjerstwa pasjonuje się tworzeniem koloru. Kieruje się zasadą, że kluczem do sukcesu są umiejętności i rzetelna wiedza, co przekazuje klientom podczas prowadzonych przez siebie szkoleń. Prowadzi własny salon Zwierzenia Grzebienia w Warszawie.

Z kolei ADAM ŻOLIK to trener specjalizujący się w cięciach, koloryzacji i kolekcjach międzynarodowych. Szkoli sięwmiędzynarodowym zespole trenerów w Parmie. Uczestniczył w przygotowaniach do pokazów takich gwiazd światowego fryzjerstwa jak Angelo Seminara czy Tim Hartley. Miał okazję występować na scenie podczas licznych pokazów fryzjerskich w kraju, m.in. podczas Diamond Show 2015. Już na początku swojej kariery fryzjerskiej uczestniczył w realizacji projektu tworzenia kolekcji przez Leo Bancrofta. Wieloletnie działania, mające na celu wypracowanie warsztatu, wzmocniły chęć do dzielenia się zdobytą wiedzą z innymi pasjonatami świata fryzur. Dziś prowadzi własną pracownię Czesanka w Poznaniu. Regularnie pracuje z Angelo Seminarą i jest odpowiedzialny za wprowadzanie międzynarodowych kolekcji Davines w Polsce.

Na podstawie materiałów Davines

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Scroll to Top